fbpx

Sanal Ofis Online Türk Ticaret Kanunu Kapsamında  2014 yılında kurulmuş ödenmiş sermayesi 2.000.000 TL ve kendi öz sermayesinde edindiği gayrimenkuller ile  Türkiye’nin  önde gelen sanal ofis sağlayıcılarından biridir.

Sanal Ofis Online  Avrupa ve Amerika’da çözüm ortakları ile sektörde birçok yeniliğe imza atarak ve sektörün öncülerinden birisi olarak bugün 100’lerce firmaya hizmet üretmektedir. Gelişen dünyada devletlerin sınırı teknoloji ile beraber ortadan kalkmış durumda, sizlerde Amerika’da şirket kurup Çin’de ticaret yapıp İsviçre’de yaşayıp Türkiye’de yatırım yapabilirsiniz. Sanal Ofis Online engin iş deneyimi ve tecrübeli ekibi ile sizlere yol göstermeye ve partnerlik yapmaya devam edecek ve bir ofis bir masadan çok size bir vizyon sağlayacaktır.

Bakırköy-Ataköy, Beşiktaş, Kadıköy ve Şişli-Bomonti  lokasyonlarında siz değerli müşterilerimize asistanlık, sekreterlik, IP telefon desteği, sanal ve reel ofis desteği, toplantı odaları  sıcak-soğuk ikramlar ve ayrıca müşterilerimizin kurumsal veya ticari web sitesi hizmetleri, e-ticaret danışmanlığı, şirketlerin bilgi, belge ve kargo yönetimi, CRM Desteği, Google ADS desteği, sosyal medya danışmanlığı, reklam çözümleri ve çözüm ortaklarımız ile beraber  ve birçok yeni nesil ofis sistemlerinin yanı sıra  Avrupa’da ve Amerika’da şirket kuruluşları ile birlikte sanal ofis destekleri ayrıcalıkları başta Amazon olmak üzere tüm pazar yeri entegrasyonları gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız. Sanal Ofis Online ile sizde dünya çapında şirket sahibi olabilirsiniz

Yeni nesil ofis ve danışmanlık hizmetlerimiz ile Türkiye’de ve dünyada sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Saygılarımızla

Mine EVNİ

Sanal Ofis Online

Sanal Ofis Online