Sanal Ofis Online Kullanmanız İçin 10 Neden

Sanal Ofis Online Kullanmanız İçin 10 Neden

Sanal Ofis Online Kullanmanız İçin 10 Neden

Sanal Ofis Online Kullanmanız İçin 10 Neden

Sanal Ofis Online Kullanmanız İçin 10 Neden

İşinizi kurmak için Sanal Ofis kullanmaya kara verdiğinizde karşınıza birçok Sanal Ofis Firması çıkacaktır. Aralarında bir tercih yapmak durumundasınız. Hangisini tercih etmelisiniz? Sanal Ofis tercih ederken nelere dikkat etmelisiniz.

Sanal Ofis hakkında detaylı bilgi almak için Sanal Ofis Nedir? yazımıza göz atabilirsiniz.

Herkesin amacı maliyetleri düşürmek ancak maliyetleri yanlış Sanal Ofis tercihi sizi ileride zor duruma sokabilir. Prestij kaybı yaşayabilirsiniz.

Sanal Ofis Online Kullanmanız İçin 10 Neden

 1. Sanal Ofis Online Tamamen Yerli Bir Firmadır?
  Neden yerli bir firma tercih etmelisiniz? Çünkü yabancı sermayeli firmalar çok kırılgandır. Gün geçmiyor ki Türkiye’ye yatırım yapan bir firma adı duyulmasın. Ancak bunun yanında aradığını bulamayan işleri yolunda gitmeyen firmalarda tasını tarağını toplayıp ülkemizi terk etmektedir.
 2. Sanal Ofis Online Kendine Ait Gayrimenkulleri Kullanmaktadır.
  Evet birçok firma Sanal Ofis kiralarken, kiralanan sanal ofisin kime ait olduğunu bilmez. Maalesef bir çok sanal ofis firmasında gayrimenkuller başkasından kiralanıp daha sonra sanal ofis müşterilerine tekrar kiralanmaktadır.
 3. Adresiniz A+ Projelerde
  Apartman dairesinden dönüştürülmüş mahalle arasında değil hepsi bilinen A+ projelerde yer almaktadır.
 4. Müşterilerinize her zaman aynı adresi verirsiniz
  Sanal Ofis Kiraladınız hayırlı olsun. Bir süre sonra kiraladığınız Sanal Ofisin Adresi değiştirmek zorunda kalmazsınız.
 5. Güvenle Kart Vizit Bastırabilirsiniz
  Kart Vizit iş hayatında Firmaların Toplumdaki Arşividir. Künye bilgileriniz yer alır. Yıllar önce verdiğiniz kart vizitdeki bilgiler basılı kartlar üzerinde uzun yıllar saklanabilir Adres değişiklikleri firmalar için güvenirlilik sorunu doğurabilir. Diğer taraftan kurulduğundan beri aynı adresi kullanan firmalar çok daha fazla güven vermektedir.
 6. CRM ile Firmanız Kontrolünüzde
  Firmanıza gelen tebligatlar anında CRM sistemine kaydedilmekte size ayrıca telefon ve e-mail ile bilgi verilmektedir. Böylelikle hukuki süreçleri hak kaybına uğramadan takip edebilirsiniz.
 7. Sanal Ofis Online Müşterileri Sanal Sekreter Kullanabilir
  İnsanlar arama yapmayı iletişim formlarına göre daha fazla tercih etmektedirler. Coğrafi konumlu numaralar (0212-0216 vb) ise firmalar için sabit hat numaralarıdır. Aranıldığında ulaşılabilmek çok önemlidir. Daha da güzeli siz işlerinizle ilgilenirken telefonunuzu sizi adınıza karşılayıp size detaylı bilgi verilmesidir.
 8. Toplantı Odalarımız Hizmetinizdedir
  İş görüşmeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz toplantı Odalarınız hazır. Seçmiş olduğunuz Sanal Ofis Online paketine göre toplantı odalarımızdan önceden rezervasyon yaparak faydalanabilirsiniz.
 9. Günlük Hazır Ofis
  Günlük çalışmalarınızı yürütebileceğiniz ofis ortamını seçmiş olduğunuz Sanal Ofis Online paketi çerçevesinde önceden rezervasyon yaparak faydalanabilirsiniz. Fiber altyapılı internet hizmeti, sıcak soğuk içecek ikramları ve yazıcı kullanımından faydalanabilirsiniz.
 10. Ödeme Kolaylığı
  Sanal Ofis Online ödemelerini kredi kartınızla kredi kartı limitinizi bloke etmeden aylık ödeme planı ile yapabilirsiniz.
[yith_wcmbs_members_only_content_start]

Sanal Ofis Online